پرسش های متداول
امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

پاسخ پرسش‌های پرتکرار

پرتکرارترین پرسش‌ها

ترکیب پخش یک مجموعه آنلاین فروش عمده انواع لوازم مایحتاج مغازه داران عزیز است که شما با عضویت در آن، به مجموعه‌ای از خدمات منحصربه‌ فرد دسترسی پیدا می‌کنید: ارسال رایگان با باربری برای هزاران کالا، دریافت هدیه کد تخفیف ، بازگشت کالا با مهلت 30روزه، دسترسی و امکان خرید پیشنهادات شگفت انگیز  ، پیشنهادهای شگفت‌انگیر منحصربه‌ فرد و سایر خدمات مخصوص مشتریان با وفای ترکیب پخش.

ترکیب پخش به شما جهت خرید کالاهای مورد نیاز مغازه تان با قیمت عمده و ضمانت مرجوعی 30 روز کمک خواهد کرد.

درصورت داشتن جواز کسب از سوی شما ترکیب پخش امکان خرید چکی را برایتان فراهم خواهد کرد.

از صفحه اصلی سایت ترکیب پخش از قسمت ثبت نام عضو مجموعه شده و قیمت ها بعد از تایید توسط کارشناسان ما برای شما نمایش داده خواهد شد

اگر شما عضو سایت و از مشتریان ما باشید از طریق پیامک و غیره هر چند وقت یکبار کد تخفیف برای شما ارسال خواهد شد.ضمنا همیشه میتوانید با تماس با پشتیبانی کد تخفیف بروز درصورت موجود بودن جهت خرید دریافت کنید.

ارسال رایگان تا باربری به سرویس گفته میشود که داخل شهر مبدا برای تحویل بار به باربری توسط ما پرداخت میشود و شما فقط هزینه ارسال از مبدا تا مقصد باربری را پرداخت خواهید کرد. درصورت خرید بالای 50 میلیون امکان رایگان شدن ارسال تا مقصد هم امکانپذیر است.

مهلت سی روزه به تاریخ فاکتور خرید اشاره دارد.شما خریدار گرامی 30 روز بعد از فاکتور این امکان را دارید که کالاهای معیوب شرکتی را جهت تعویض یا بازگشت کالا برای ما ارسال کنید.کالاهای فاقد گارانتی و غیر شرکتی شامل این مورد نیستند.